ДовганьПавлоОлегович

Мажоритарний округ № 18 Іллінецький, Липовецький, Немирівський, Оратівський, Погребищенський райони

Економіст-фахівець аграрного сектору, відомий громадський діяч. Закінчив Вінницький національний аграрний університет за спеціальностями «Облік та оподаткування» і «Менеджер підприємств, установ, організацій та їхніх підрозділів». Обіймав посаду голови комітету із соціальних питань Студентської Ради Вінниччини. Заступник директора з науково-дослідної роботи в науково-дослідному господарстві «Агрономічне».

Illustration
icon

Цінності

Чесність, відкритість, щирість у діях, працьовитість та цілеспрямованість. Лише впертий, рішучий поступ до змін зможе принести позитивні результати.

icon

Цілі

Впровадження механізму реального народовладдя та прямої демократії. Припинення свавілля податківців щодо бізнесу. Ліквідація непотрібних державних органів і зайвих функцій.

icon

Соціальна відповідальність

Розумію, яка відповідальність лягає на мої плечі, але я до цього готовий. Обіцяю бути відкритим, чесним та справедливим.

Що зробив до виборів:

  • Допомога воїнам АТООрганізовував гуманітарну допомогу в зону АТО.

  • Організація проектів«Школа молодого лідера», «English Speaking Club» , проекти, які були організовані за часів головування у студентській раді.

Програма

  • 01. Розвиток промисловості та створення нових робочих місць. Цього можна досягти шляхом перерозподілу бюджетних надходжень та вдосконалення податкової політики, таким чином вирішити проблему високого рівня безробіття та масового виїзду українців з-за кордон.

  • 02. Внесення змін до пенсійної реформи. Вона повинна бути справедливою, щодо кожного жителя Подільського краю.

  • 03. Реформування медицини. Проблему з наданням кваліфікованої, першої медичної допомоги потрібно вирішувати на законодавчому рівні. Разом з однодумцями у Верховні Раді, внесу якісні зміни до законопроекту, які забезпечать підвищення рівня медичних послуг у кожному населеному пункті.

Ви можете написати про свою проблему кандидату особисто. 

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності